Platform Transfer Talebi

Pazaryeri Çözümü Nedir? PayTR, 6493 sayılı Ödeme ve menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun gereğince TCMB lisanslı ödeme kuruluşu olmayı tercih etmeyen pazaryerleri için "Pazaryeri Çözümü" oluşturmuş ve API sistemiyle çalışan ödeme ve transfer teknik entegrasyonu hazırlamıştır.

Pazaryeri Çözümü Nasıl Çalışır? Alıcı satın alacağı ürün/hizmet için pazaryerindeki ödeme sayfasında ödemesini başlatır ve ödeme PayTR tarafından işlenir. PayTR ürün/hizmet bedeli olan ödemeyi satıcı hesabına ve komisyon bedelini Pazaryeri hesabına aktarır. Pazaryerine ve satıcıya yapılacak para transferleri PayTR tarafından pazaryerinin isteğiyle ve tercihleri doğrultusunda gerçekleşir.

PayTR Pazaryeri Çözümü Avantajları Esnek bir yapıya sahip PayTR Pazaryeri Çözümü ile pazaryeri platformu sahipleri, aynı sepette birden fazla satıcının ürünü olduğu durumlar, parçalı iade yapılması, sipariş tutarının sonradan değişmesi, farklı satıcıya farklı komisyon uygulanması vb. gibi her ihtiyaçlarını özgürce karşılayabilirler.

PLATFORM TRANSFER TALEBİ 2 AŞAMADAN OLUŞMAKTADIR.
1.Transfer talimatının verilmesi bu linkten gidebilirsiniz.
2.Transfer talimatının sonucunun alınması bu linkten gidebilirsiniz.

Direkt API Pazaryeri dokümanı ve tüm servisleri indirmek için tıklayın.

iFrame API Pazaryeri dokümanı ve tüm servisleri indirmek için tıklayın.