Hazır Altyapılar


1
Akakçe, tüketiciyi doğru ürün, doğru satıcı ve doğru fiyatla buluşturan bir alışveriş platformudur. ODTÜ Teknokent'te kurulduğu 2000 yılından bu yana alışverişçilere en ucuz fiyatları sunan Akakçe, Türkiye'de hızla büyüyen e-ticaret sektörünün referans merkezi olarak çalışıyor.


2
Akıllı Ticaret, 2005 yılından bu yana kobiler için 360 derece e-ticaret çözümleri üretmektedir. Akıllı Ticaret e-ticaretin öne çıkan tüm aktörleri için çalışma yapmakta, e-ticaret sitesinden pazaryerlerine, onlarca muhasebe entegrasyonundan kargo entegrasyonlarına bir çok dalda entegrasyonları kendi bünyesinde tamamlamış ve müşterilerine kurulum, uyarlama ve destek hizmetlerini bizzat kendi bünyesinde vermektedir.


3
Akınsoft yeni Nesil E-Ticaret çözümü ile, E-Ticaret sitenizi kolayca oluşturma ve satışa sunma imkanı sağlamaktadır. İşletmenizin küçük ya da büyük olması, teknolojiye yakın veya uzak olmanız ya da E-Ticaret yapmanıza engel gördüğünüz diğer faktörler gözünüzde büyümesin. AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret ile, E-Ticaret sitenizi kolayca oluşturabilir ve satışa başlayabilirsiniz.


3
Özel veya Hazır SEO altyapılı web sayfaları sunan, Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarda faaliyet gösteren yazılım şirketidir. Paytr Modül entegrasyonları, ve Web Yazılım alanında hizmet vermektedir.


61
BilgiKurumsal, 2008 yılında kurulan BO Interactive'in marka haklarının Borusan Holding'e satışının gerçekleşmesinin ardından İstanbul'da kurulmuştur. Kobilerin dijitalleşmelerini sağlayan e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.


5
BgrSoft, ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. BgrSoft, güçlü altyapısı ve 5 yılı aşkın tecrübesi ve uzman personel kadrosu ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.


6
Bonobo, işinizi geliştirmek için uçtan uca bir çözüm sunmaktadır.


7
Epsilos, güncel mimariye sahip kaliteli ve esnek e ticaret yazılımı sunmaktadır. Epsilos ile sektörlere özel, yeni nesil e ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.


8
Erkan Soft , müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda interaktif çözümler sunan, yeni nesil dijital reklam ajansıdır. Türkiye genelinde 100 den fazla marka ve kuruma hizmet vermektedir.


9
Markanıza özel eticaret tasarımı, tedarik entegrasyon, pazaryeri entegrasyon ve ödeme sistemi entegrasyon gibi hizmetleri ile Etic sektörün öncülerinden olmayı kendisine misyon edinmiştir. Kolay kullanım ve yönetim özelliklerine sahip, SEO uyumlu ve anahtar teslim Etic eticaret yazılımı ile siz de e-ticaret dünyasına adım atıp satışlarınızı arttırabilirsiniz.


10
Eticea, müşterilerine kaliteli hizmeti; en uygun fiyata ve gelişmiş teknolojiye uygun, akılda kalıcı ve interaktif çözümlerle sunmaktadır.


11
Eticsoft, Türkiye'nin önde gelen finansal teknoloji sağlayıcısıdır.


12
Eticaretkur, e-ticaret yazılımı olarak ilk çalışmasını 2009 yılında gerçekleştirmiştir. 2011 yılından itibaren ETICARETKUR markasıyla kendi üretim ve tasarımı olan e-ticaret çözümlerini her kesimden müşterilerine sunmaya başlamıştır.


13
Softwate Bilişim, 15 yıllık birikim ve deneyimi sonucu yeni bir yapılanma olarak kurulmuştur. 5 yıllık özveri ve azimli çalışma sonucunda sektörün en iyi alt yapısını geliştirmiş olmanın gururu ile 2020 yılının Nisan ayında ilk satışımızı yaparak hızlı bir şekilde sektöre giriş yapmış bulunmaktadır.


14
Güçlü SEO uyumu, geliştirilebilir altyapı, trafik sorunu olmayan e-ticaret paketleri, düşük banka komisyonları ve çok daha fazlası ile markanızı dijital dünyaya taşımanıza yardımcı olan Faprika, hedeflerinize en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.


15
Fonzip, 2016 yılından beri STK’ların potansiyellerini ortaya çıkartacak en ileri kaynak geliştirme ve STK yönetim araçlarını sunmaktadır.


16
Geliştir, bilgi sistemleri mühendisliğinde 10 yıldan fazla deneyime sahip bir kadro tarafından kurulmuştur. İşletmelerin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlanan teknolojik ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.


17
Glycon, sürekli olarak değişen, güncellenen ve yenilenen yazılım dünyası içerisinde bizler de sürekli olarak kendimizi yenilemekte ve müşterilerimize her geçen gün daha iyi, verimli hizmetleri sunmaktadır. Web, mobil, network ve sistem yazılımlarının yanı sıra seo paketleri ile de web sitelerinin yükselmesi için ekstra hizmetler sağlamaktadır.


18
Goyomod, e-ticaret sitesi açmak isteyenler için hazırlanmış özel yazılım uygulamasıdır. Sisteme üye olup 3 dakika içinde e-ticaret sitenizi açabilir, hemen ürün ekleyebilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.


19
Hiosis Software Bilişim Medya Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. 2017 yılından itibaren yerli ve milli yazılım anlayışı ile ürettiği ürünleri küresel pazarda firmaların kullanımına sunmaktadır.


20
IdeaSoft, 15 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir. Sektör tecrübesini; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir.


21
2010 yılından bu tarafa sürekli kendini yenileyen, dinamik ve son teknoloji ile birleştirilmiş bir iMağaza E-Ticaret alt yapısı ile sizler de işletmenizi sanal mağazalara taşıyabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.


22
Ikas, erakende sektöründe tecrübeye sahip bir ürün, müşteri destek ve yönetim ekibi ile içerisinde tüm entegrasyonların yer aldığı paket e-ticaret yazılımları sunmaktadır.


23
Insoplus, online tahsilat yazılımı e-ticaret yazılımı ve pazaryeri API entegrasyonu sunmaktadır.


24
Jetteknoloji, 2010 - 2018 arası internet reklam sektöründe ve çeşitli özel yazılım hizmetleri üzerine faaliyet gösterdiği farklı iş kollarından edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda 2018 yılı başında e-ticaret yazılım sektörüne farklı bir bakış açısı ile katılmış bulunmaktadır.


25
Tekrom Teknoloji 2003 yılında kurulmuştur. 15 yılı aşkındır süredir e-ticaret yazılımı sunmaktadır.


26
KargoTurk, yurt içi ve yurt dışı kargo taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.


27
Kirazsoft, işletmenize özel hazırlanmış karekod, web sitesi ve mobil uygulama sistemleri ile siparişte yaşadığınız tüm sorunları kolay kullanımlı arayüzlerle gidermeyi hedeflemektedir.


28
Kobibazaar, 10 yılın verdiği tecrübe ve deneyim ile Türkiye'nin en yenilikçi e-ticaret markaları arasında yer almaktadır.


29
Kullanımı en kolay hazır e-ticaret paketi "kolay sipariş" ile E-ticaret sitenizi 1 gün içerisinde açtıktan sonra internetten satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz.


30
Kobinet Yazılım, ileri seviye hazır e-ticaret altyapısı sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürütmektedir.


31
KUSsoft, 2000 yılından bu yana e-ticaret yazılımları alanında faaliyet göstermektedir.


32
LeaderOS, 2016 yılından bu yana geliştirilen ve yüzlerce müşteriye sahip bir Minecraft Web Site scriptidir.


33
Lebisoft, 2013 yılından günümüze uçtan uca e-ticaret yazılımları sunmaktadır.


34
Lidyapos, pazaryeri entegrasyonları içerisinde barındıran mobil uyumlu e-ticaret ve muhabese yazılımları sunmaktadır.


35
Müşteri Takip, küçük ve orta ölçekli firmaların ön muhasebe ve müşteri takip işlemlerini kolayca yürütebilecekleri kullanışlı işlevsel ve akıllı bir sistemdir.


36
Mysoft,bilişim sektöründe deneyimli bir ekibin bir araya gelmesiyle dijital dönüşüm alanında hizmet vermek üzere 2008 yılında kurulmuştur.Genç ve dinamik ekibiyle şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kullanmalarını sağlayan çözümler sunmaktadır.


37
ElinSoft, ihtiyaçlarınıza yönelik hazır yazılımlarıyla sektörünüze ait web sitesini hızlıca oluşturmanızı, yüksek performanslı hosting paketleri ile sorunsuz hizmet vermenizi sağlamayı hedeflemektedir.


38
Nirvana Yazılım; yurt içi ve yurt dışı projeleri ile çok sayıda firmaya hizmet vermiş, bir çok web ajansına web tasarım alanında profesyonel destek sağlamıştır.


39
Nlksoft, Türkiye E-Ticaret yazılım pazarının hizmet sağlayıcılarındandır. 30’a yakın çalışan kadrosu ve 3 ofisi ile E-Ticaret – E-İhracat Yazılımları, Anaokulu Otomasyonu, Toplu SMS Sistemleri, İçerik Yönetim Sistemi, Online Randevu ve Online Tahsilat Sistemi gibi birçok alanda hizmet veren yazılım şirketidir.


40
Odyo Bilişim, 2013 yılında %100 Yerli E-Ticaret Paketleri geliştirerek kolay kullanım, hız , gelişmiş özellikler ve ekonomik fiyatları bir arada sunarak kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.


41
Ödemeix, e-ödeme, 21 bankadan tek çekim, 14 bankadan taksitli ve 11 lisanslı ödeme kuruluşlarının sanal poslarının bir arada bulunduğu, internet olan her yerden ve cihazdan, taksitli ve/veya peşin ödeme yapma ve alma imkânı sağlayan, kuruluşunuza özel, yüksek güvenlikli bir alt yapıdır.


42
Parantezsoft® web tabanlı yazılım, tasarım ve masaüstü çözümleri sunan, kısacası " İnternet Teknolojisi'nin Tüm Renkleri " ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir yazılım firmasıdır.


43
Platinum E-Ticaret, 2011 yılından günümüze yaklaşık 1500 web sitesine modul,destek ya da tema konusunda destek olmuştur.


44
PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne giriş yaparak kobilere e-ticaret altyapısı sağlamaktadır. 2004 yılından günümüze kadar Türkiye genelinde 81 il’de 3000 üzerinde firmaya sanal mağaza altyapısı sağlamaktadır.


45
ProjeSoft kurulduğu günden bu yana teknolojik yapı kurma odaklı, sistematik olarak e-ticaret sektörüne katalizör olma vizyonuyla hayatına devam etmektedir. Bugüne dek iki bilgisayar mühendisinin kurmuş olduğu ProjeSoft, binlerce farklı e-ticaret sitesine altyapı desteği sağlamıştır.


46
Proticaret, bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek ETicaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur.


47
Quka Soft, 2012 yılından bu yana müşterilerine benzersiz e-ticaret çözümleri sunup kurum ve marka kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır. Asıl hedefi, e-ticareti baskın olarak pazarlama tekniği ve itici güç olan teknolojinin en iyi şekilde kullanımıdır.


48
RGS Yazılım kurulduğu 2005 yılından bu yana e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma geliştirme (ar-ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir.


49
Sitemia, kısa sürede e-ticaret sitesi açıp, kullanmanızı sağlamaktadır.


50
Softtr, 2016 yılında kurulmuştur. Merkez ofis ve ar-ge merkezi olmak üzere iki konumda faaliyet göstermektedir. Bir firmanın e-Ticaret operasyonlarını kendi web sayfası, pazar yeri mağazaları, fiziki mağazaları olmak üzere bir bütün olarak tek panelden yönetmeyi amaçlayan yazılımlar geliştirmektedir.


51
Shopinom, e-ticaret (B2C), bayi yönetimi (B2B), e-tahsilat yazılımları geliştirerek işletmelerin e-ticaret dünyasında adım atması ve bu dünyada büyümeleri için yazılımsal ve teknik altyapı hizmetleri sunmaktadır.


52
ShopPHP kiralık değil, domain adına lisanslı bir PHP e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şabon dosyaları ile dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz. Üstelik, satın aldığınız ana sürüm boyunca güncel dosyaları ücretsiz alabilir, sürekli güncel kalabilirsiniz.


53
2011 Yılında Ankara'da kurulan Tensasoft, başladığı ticaret faaliyetlerini, 2015 yılında Isparta merkezli ofisi ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde, Türkiye'de e-ticaret,kurumsal web sitesi,otomasyon vb. teknoloji ürünleri sayesinde rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.


54
Ticari Bulut, tüm satışlar tek ekranda yönetebileceğiniz e-ticaret ve muhasebe çözümleri sunmaktadır.


55
Ticimax, ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax, güçlü altyapısı ve 15 yılı aşkın tecrübesi ve 180+ uzman personeli ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.


56
Tekrom Teknoloji 2003 yılında kurulmuştur. 15 yılı aşkındır süredir e-ticaret yazılımı sunmaktadır.Türkiye e-ticaret pazarının lider şirketleri arasında yer almaktadır.


57
2003 Yılında Us Tasarım adı ile faaliyete başlayan şirket 2008 Yılında Web Tabanlı Yazılımları ön plana çıkarmış ve köklü bir değişim yaşamıştır. Web sitesi, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Elektronik Ticaret, Google Adwords reklamı alanlarında hizmet vermektedir.


58
Vesasoft, yazılım sektöründe 2013 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Vesasoft, hizmet vermeye başladığı günden bu yana her daim müşterilerinin memnun ve en önemlisi mutlu olabileceği şekilde hizmet vermeyi sürdürmüştür.


59
VikaON, 2000'li yılların başında kurulmuştur.ETicaret, Dijital Pazarlama, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Pazarlaması) alanlarında 15 yıldan fazla süredir birikime sahip olan ekib, işinizi internete taşıma veya mevcut işletmenizin internet üzerinde daha çok gelir elde etmesi için tüm donanıma sahiptir.


60
Zip, hosting, domain ve yazılım sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Hizmetini, AHL Teknoloji ve Ticaret Anonim Şirketi çatısı altında yürütmekte olup, firmanın Zip Yazılım, Zip Ticaret, Zip Detector, Zip Mail gibi birçok hizmeti mevcuttur .